Biz Kimiz

Misyonumuz

Siber Türk Team 2018 yılında kurulmuş olup, Türkiye'ye karşı internet üzerinden karşıt güçler tarafından yapılan ve yapılacak olan siber ve Psikolojik saldırılara karşı gönüllü olarak faaliyet gösteren organizasyondur. Siber Türk Team bu faaliyetlerinde, özellikle ülkemizi hedef alan ülke ve unsurları belirleyerek, planlanan veya yapılacak olan herhangi bir saldırıya karşı cevap vermeyi kendine görev edinmiştir. Kuruluş amacımızın en önemli unsuru Devletçilik olmuştur. Ülkemizin kurumlarına, devlet adamlarına, manevi değerlerimize yapılan saygısızlıkları ülkemizin bütünlüğüne yapılan bir saldırı olarak görür ve ona göre yapılacak işlemleri belirleriz. Başta İstihbarat Birimlerimiz olmak üzere, Emniyet teşkilatımıza, Askeri ordumuza karşı yapılmış olan herhangi bir hareketi kabullenmemiz mümkün olmayacaktır . Siber Türk Team olarak internet sitemizde kesinlikle siyasi konulara izin verilmeyecektir, aksi olduğu durumlarda derhal gereken tedbirler alınıp, olaylara bulaşan kişiler sayfadan uzaklaştırılacaklar. Siber Türk Team birlik ve beraberlik yanlısı olarak varlığını sürdürerek, ırkçılıktan uzak, Edirne’den Hakkariye kadar ülkemizi seven herkesi tek bir çatı altında birleştirmeyi amaçlamaktadır.

Vizyonumuz

1- Türkiye Cumhuriyeti Devletine,Tüm Kamu Kurum ve Kuruluşlarına yönelebilecek her türlü saldırıyı bertaraf etmek.

2- Karşı propaganda faaliyetleri yürüterek Türkiye Cumhuriyet Devletinin Manevi şahsını dünya milletleri arasında hak ettiği yere getirmek.

3- Faydalı yayın yapan sitelere ve sistemlere gereken teknik desteği vermek.

4- Türkiye karşıtı,Satanist,Pornografik,Anayasal düzeni değiştirmeye yönelik yayın yapan sitelerin,sistemlerin yayınlarını durdurmak.

5- Gov.tr,pol.tr,edu,tr,bel,tr gibi Türkiye Cumhuriyeti Devletini İnternette Temsil eden sistemleri korumak.

6- Gereken hallerde(Yönetim Kurulu Kararı)Ülkemize yönelen sözlü,yazılı ve fiili saldırılara şiddetle cevap vermek.

Copyright 2017 - 2018 All rights reserved | Design by MrAlfa